D.U.K
Kontaktai
Įėjimas
Reg.
Jūsų puode
0
Registracija
Įėjimas

Išsirinkite savo krepšelį

Klasikinis krepšelis
Paskubėkite užsakyti
Meniu keičiasi kiekvieną ketvirtadienį

Jūs galite sudaryti savo krepšelį iš pasirinktų receptų. Mūsų meniu Jūs visada rasite receptų iš įvairių pasaulio kraštų. Visus ingredientus ir receptus mes pristatysime Jūsų nurodytu laiku į nurodytą vietą.

Užsakyti Kainos
Mėgstate smoothie?
Paskubėkite užsakyti
Užsisakykite „smoothie“ krepšelį ir gaukite užsakymą ateinantį PIRMADIENĮ arba KETVIRTADIENĮ

"Smoothie" 5 dienoms! Mes pristatysime viską ko reikia, kad Jūs namuose pasigamintumėte šviežius ir skanius "smoothie" kokteilius. Mūsų dėžutėje Jūs rasite šviežių ingredientų, receptų ir net maišelį ledukų šaldymui!

Užsakyti Kainos
Jei planuojate vakarėlį
Paskubėkite užsakyti
Jums reikia užsisakyti ne vėliau kaip prieš 5 DIENAS. Jeigu planuojate vakarėlį penktadienio vakarui, užsisakykite iki sekmadienio vakaro 23:59.

Planuojate vakarėlį? Nežinote ką pagaminti ar neturite tam laiko? Išsirinkite Jums patinkantį patiekalą ir užsisakykite. Mes pristatysime Jums ingredientus ir lengvus receptus.

Užsakyti Kainos
Užsakymų pristatymas - nemokamas!

Prekes pristatome keletą kartų per savaitę. Prekes pristatome Vilniuje (20 km spinduliu nuo miesto centro). Jums lieka tik užsisakyti, ir užsakymą gausite po savaitės!

 

 

Gaukite premiją!

Papasakokite apie mus draugams ir gaukite 5 eurus dovanų! Jūsų draugai gaus 10 %  nuolaidą pirmam užsakymui.

#Vakarienė #Smoothie #YouChef #Vakarienes prenumerata Vilnuje

 

Tapk tikru šefu!

Jeigu Jūs nemokate gaminti – ne bėda! Vakarienės prenumerata – geriausia išeitis. Žingsnis po žingsnio mes padėsime Jums tapti kulinaru, tikru šios srities žinovu!.....